Identity Finder

Mac için Gizli Kayıtları Bulma Programı
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 16.2 MB
  • Version 5.7
  • Dil İngilizce
  • Firma Identity Finder
Identity Finder yazılımı ile bilgisayarınızda kayıtlı bulunan ve veri hırsızlığına karşı güvence altına almak istediğiniz verilerinizi kontrol altına alabilirsiniz.

Daha önceden bilgisayarınıza eklediğiniz ve hemen arkasından sildiğiniz ya da sildiğinizi sandığınız veriler (TC kimlik no, kredi kartı bilgileriniz) gibi bilgisayarınızın bir köşesinde duruyor olduğunu varsayalım. Ancak bu verileri bilgisayarınızda ilk bakışınızda bulmanız kolay olmayacaktır. Ancak bilgisayarınıza sızabilecek bir hacker bu bilgilerinizi kolayca bulabilir. 

Bu gibi kötü bir durum ile karşılaşmamak için ve kişisel bilgilerimizi koruyabilmemiz için geliştirilmiş Identity Finder programı ile bilgisayarımızda bulunan özel kayıtlı kişisel verilerimizi kontrol altına alabiliriz. Identity Finder bilgisayarımızdaki gizli ve kişisel bilgilerimizi özenle tarar ve raporları bize sunar.

Sonuç olarak olabilecek veri hırsızlığına karşı bilgisayarımızda kişisel verileri koruma altına alabiliriz. Sitemizde bulunan Identity Finder programının ücretsiz sürümünü hemen bilgisayarınıza kurarak verilerinizi kontrol edebilirsiniz.

Daha Fazla Göster
Identity Finder indir